| anonim_4396 a întrebat:

Care este trucul pentru crearea unui Logo? Asa cum isi creaza proprietarii unui site.
Exemplu http://www.indianapolisweddingblog.com/......ogo2-1.jpg
Exista un anumit site? Un anumit program? Cunoasteti numele siteului sau al programului? Vreau cat mai multe detalii, ofer funda.
A incercat cineva?

2 răspunsuri:
| alexcatana a răspuns:

Bun articolul, frumos structurat, dar ne poti recomanda niste site-uri? eu am incercat sa imi fac un logo pentru magazinul meu online, dar nu am reusit, din lipsa de timp sau pricepere, eu unul am apelat la o firma specializa pentru crearea unui logo vectorial ( www.websignal.ro ) dar sunt si altele pe goole.

| rralukutza a răspuns:

Nu pot sa te ajut scuze!