| Koalass a întrebat:

Care facultate este mai buna si inveti serios ceva, Facultatea de economie din Iasi ( FEAA) sau cea de stiince economice din Brasov (SEAA)?
As vrea daca se poate si cu argumente sa primesc un raspuns, daca e cineva deja inscris la una din facultati, sau a terminat facultatea.
Multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu la facultate, oricare ar fi ea, seriozitatea cu care inveti tine doar de tine, de munca ta si de dorinta ta.

Acum comparand cele doua facultati, nu cred ca poti compara universitatea Cuza din Iasi cu o universitate din Brasov. Totusi Iasul e unul din cele 4 mari centre universitare din tara.

| Koalass explică (pentru suntserios):

Am inteles, multumesc pentru raspuns!