| FlorinCiokan a întrebat:

Care-i faza cu Borcea? Cu neveste si copii?

Răspuns Câştigător
| Giordani159 a răspuns:

Borcea e la puscarie si o inseala pe Alina(nevasta-sa)cu Valentina Pelinel si cica Valentina ar fi gravida cu el.

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Un om fals, a spalat bani si a facut ilegalitati cu transferuri. Si-a lasat nevasta(prima), a facut cativa copii cu ea, si-a facut apot alta sotie, o tanara fata, a lasat-o si pe aia, acum cica e cu Pelinel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să vedem dacă mai sunt alți fraieri interesați de mizeriile astea.

| FlorinCiokan explică (pentru anonim_4396):

" Fraieri " laughing Anonimule nu avea aere la tastatura in fata monitorului. Fara sa vrei vezi glume cu Borcea si daca nu stii ce a facut iti dai seama ca esti curios.