| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care-i faza cu cerceii purtati de femei si de unii barbati? De ce ar purta o fiinta umana cercei in urechi sau/si in alte parti ale corpului?

34 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce porti creier? Da-l jos, oricum e degeaba

| J0B0MAT a răspuns:

Pentru că e cool şi pentru că vor.

| Florentina9210 a răspuns:

Pentru ca avem cu ce sa ii cumparam!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Bwhahahahahaha

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Mai traiti, mister? Credeam ca dvs. sunteti suparat pe mine...

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Traiesc, Floricico. Pentru ce sa fiu suparat? Tu ce mai zici?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma bucur. Eu ce sa zic. Cu treaba. Voiam sa mai vorbim, dar daca am vazut ca nu ma mai bagi in seama, am crezut ca poate am zis eu ceva gresit.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu obisnuiesc sa las omul cu ochii in soare fara motiv...

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Stiam eu ca nu ai suflet rau!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Eu nu am sufletul rau, doar ca am anumite retineri pe care mi le revendic!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu trebuie sa ai ''retineri'', aveam si eu pana acum ceva timp, dar poti scapa de ele, sa stii!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Eram eu mai stresat din cauza fotbalului, dar cand totul e bine, sunt si eu bine. + unele greutati ale vietii.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca te stresezi din cauza unui meci, cand vei avea familie si vei intampina greutati in adevaratul sens al cuvantului, ce mai faci? Viata nu e doar lapte si miere.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

De asta ma si tem, ca pasiunea pentru asa ceva se pierde, dar urmeaza ceva frumos, sa ai un copil.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Da. Cad e mic, copilul e scump. Insa cand se face mare, nici nu te mai baga in seama. ''Tati, da-mi si mie niste bani, stii ca te iubesc, nu? ''

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Asta este, toti am fost rasfatati, daca e copilul meu, de ce nu l-as rasfata?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, dar daca il rasfati prea mult, la maturitate o sa fie materialist.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Acum nu te gandi ca o sa aiba BMW de la 3 ani si nu stiu ce moft//

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, dar tu caprinte trebuie sa ii asiguri traiul necesar. Sa ii cumperi haine bune, sa nu rada altii de el. Sa aiba smartphone, intr-un cuvant sa nu fi zgarcit!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Bwhahahahahaha!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Da. Nu e mai bine cand avem si noi o conversatie normala, fara sa ne ''ciondanim''?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Acum nu am avut eu chef de asa ceva, am fost cat se poate de serios.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, dar, la varsta noastra e mai sanatos sa purtam o conversatie de genul. Nu de alta dar parea imatur. Ne-au luat si utilizatorii la ochi. Zic ca, doamne fereste, e ceva intre noi.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Am vazut si eu, dar pe aceasta cale tin sa anunt ca eu imi caut consoarta virtuala...

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Sper sa o gasesti!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

La femei e de inteles cerceii sunt un fel de accesorii cand le porti la o petrecere la o nunta, un botez dar mie personal mi se pare ciudat sa vad baieti purtand cercei la ureche si la buza practic ei ce fac? dau bani multi pe degeaba ca sa isi faca rau si stiu bine asta si la fete mi se pare ceva de prost gust ca sa spun asa sa poarte cercei la limba in buric si in buza dar daca asa vor asa se simt in pielea lor nu ma intereseaza.

| Mussette a răspuns:

Din obisnuinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De frumusete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Podoabe. Arată interesant.

Care-i faza cu întrebările astea gândite în duș în care mai apare câte un strop de generalizare?

| JetBlueJet a răspuns:

Pentru ca suntem smechere laughing
Si pentru ca vrem si putem.

| MistretulPufos a răspuns:

Pentru ca pot

| Innsbruck a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care poarta si bratara.

| VenomMMA a răspuns:

Jesus, tu pui numai intrebari ciudate si fara rost. Sau iti place sa te joci de-a trollul.

| LovePuppy28 a răspuns:

Eu una port cerceii pentru ca sunt frumosi si in plus, evidentiaza urechea...