| hândel a întrebat:

Care-i recordul vostru la ore nedormite? Eu dupa 50h am inceput sa am spasme hipnice cu ochii deschisi.

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Doua zile si o noapte; calatorii-distractii. Dar a doua noapte am adormit in picioare in club, super jenantlaughing

26 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

In jur de 48 sau mai mult, asta se intampa intotdeaun de carnaval. De joia pana duminica dorm in jur de 6-8 ore. De multe ori ma prinde lucrand si dupa lucru iesim sa ne distram pana dimineata urmatoare cand trebuia sa plec iarasi la lucru si asa pana duminica cand se icheia. ps: va sfatuiesc pe toti daca aveti ocazia sa veniti macar odata sa vedeti carnavalul.

daniela
| daniela a răspuns:

Te invidiez eu dor in general 4-5 ore maxim si ma scolo in general in fiecare dimineata in jur de ora 5 chiar si in concediu

leonardk
| leonardk a răspuns:

Depinde ce faci in acest timp. Eu am rezistat vreo 35 de ore dar am condus 2150 km.

| hashe86 a răspuns:

Nu am tinut niciodata o evidenta la cat de mult nu am dormit, si nici nu mi s a intamplat vreodata sa treaca o perioada mai lun ga fara somn.
in general nu dorm foarte mult, insa am nevoie de un minim de ore de soomn pentru ca altfel nu sunt bun de nimic.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

In jur de 25-26 de ore.

| selef a răspuns:

Recod personal 63 ore doar o singura data.

| Brotacelu a răspuns:

22 de ore +2 ore somn + iar 16 treaz

| greg a răspuns:

30 d ore

| Kyky a răspuns:

Aproximativ 30-33, deocamdata. happy Si singurul efect negativ pe care l-a avut asupra mea. a fost ca dupa ce m-am pus sa dorm, a doua zi dimineata nu m-am putut trezi. si trebuia sa merg la scoala big grin [Evident ca in ziua aceea am dormit in banca whistling]

| turtl3 a răspuns:

Wow... dar ce-ai facut atata timp? Recordul meu: vreo 30 ore.

| NimeniCuActe a răspuns:

Record personal: 72 de ore. Chestia s-a intamplat in felul urmator: I-am zis mamei ca plec de acasa si am stat 3 zile si 3 nopti la un Internet Caffe dupa care m-am dus acasa si am bagat un somn de zile mari laughing

| cici_6785 a răspuns:

Cam 36 ore, mai mult nu-mi amintesc. Lolita unde sa venim sa vedem carnavalul? Cel care e aici la mine e cam de 2 bani

| Ecaterina a răspuns:

35 de ore.

| mikiscence a răspuns:

Recordul meu 48 h. aveam halucinatii... poate de la red bulllaughing

| Anca_6788 a răspuns:

45 de ore. uitasem cine sunt .am lesinat.nu mai repet niciodata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 zile si 3 nopti... discoteca, servici, discoteca, oras, servici si iar discotecalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 nopti si 4 zile...deci 24 ori 4=96 ori 2...192 de ore...si n`am decat 15 ani...pei ce pot sa zic...prietena...big grin...si fifa.si muzica si coca cola...si iesit afar la 5 dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

60 ore fara pb. 1 noapte 2 cafele si 1 l cola, a doua 1 cafea si 1l cola.nu am avut nimicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in jur de 30 -35 h. ma simt super nervoasa daca nu dorm, am stare de nervi si simt tensiune in corp. daca ma pun sa dorm, nu pot, sunt agitata. mai pateste careva asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati auzit de un indian care nu a dormit 70 de ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O saptamana laughing drogat

| Hutzy95 a răspuns:

48 de ore, dupa 2 nunti, pe la 45-46 de ore incepe sa ti se taie filmul

| Robbu a răspuns:

96h ...am si martori, nu am fost singurul laughing) eram in portugalia intr-o excursie cu scoala, frica de a dormi langa colegii din camera..ne-a facut sa consumam alcool si sa stam cu ochii deschisi 4 zile si 4 nopti o.O laughing

| joice a răspuns:

Eu maxim 48 de ore dar vreau sa incerc de curand 100 de orebig grin

| MitzaMTZ a răspuns:

laughing baga ma cate 4 - 5 liniute de charge. si sa vezi ca nu iti mai trebuie somn laughing un prieten de al meu nu a dormit 3 nopti. sau 4

| dariussteaua a răspuns:

100 ore. cam greu dar adevarat