| hândel a întrebat:

Care-i recordul vostru la ore nedormite? Eu dupa 50h am inceput sa am spasme hipnice cu ochii deschisi.

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Doua zile si o noapte; calatorii-distractii. Dar a doua noapte am adormit in picioare in club, super jenantlaughing

26 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Depinde ce faci in acest timp. Eu am rezistat vreo 35 de ore dar am condus 2150 km.

| Kyky a răspuns:

Aproximativ 30-33, deocamdata. happy Si singurul efect negativ pe care l-a avut asupra mea. a fost ca dupa ce m-am pus sa dorm, a doua zi dimineata nu m-am putut trezi. si trebuia sa merg la scoala big grin [Evident ca in ziua aceea am dormit in banca whistling]

| selef a răspuns:

Recod personal 63 ore doar o singura data.

| turtl3 a răspuns:

Wow... dar ce-ai facut atata timp? Recordul meu: vreo 30 ore.

daniela
| daniela a răspuns:

Te invidiez eu dor in general 4-5 ore maxim si ma scolo in general in fiecare dimineata in jur de ora 5 chiar si in concediu

| greg a răspuns:

30 d ore

| Brotacelu a răspuns:

22 de ore +2 ore somn + iar 16 treaz

| Ecaterina a răspuns:

35 de ore.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

In jur de 25-26 de ore.

| hashe86 a răspuns:

Nu am tinut niciodata o evidenta la cat de mult nu am dormit, si nici nu mi s a intamplat vreodata sa treaca o perioada mai lun ga fara somn.
in general nu dorm foarte mult, insa am nevoie de un minim de ore de soomn pentru ca altfel nu sunt bun de nimic.

| NimeniCuActe a răspuns:

Record personal: 72 de ore. Chestia s-a intamplat in felul urmator: I-am zis mamei ca plec de acasa si am stat 3 zile si 3 nopti la un Internet Caffe dupa care m-am dus acasa si am bagat un somn de zile mari laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 zile si 3 nopti... discoteca, servici, discoteca, oras, servici si iar discotecalaughing

lolita
| lolita a răspuns:

In jur de 48 sau mai mult, asta se intampa intotdeaun de carnaval. De joia pana duminica dorm in jur de 6-8 ore. De multe ori ma prinde lucrand si dupa lucru iesim sa ne distram pana dimineata urmatoare cand trebuia sa plec iarasi la lucru si asa pana duminica cand se icheia. ps: va sfatuiesc pe toti daca aveti ocazia sa veniti macar odata sa vedeti carnavalul.

| mikiscence a răspuns:

Recordul meu 48 h. aveam halucinatii... poate de la red bulllaughing

| cici_6785 a răspuns:

Cam 36 ore, mai mult nu-mi amintesc. Lolita unde sa venim sa vedem carnavalul? Cel care e aici la mine e cam de 2 bani

| Anca_6788 a răspuns:

45 de ore. uitasem cine sunt .am lesinat.nu mai repet niciodata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 nopti si 4 zile...deci 24 ori 4=96 ori 2...192 de ore...si n`am decat 15 ani...pei ce pot sa zic...prietena...big grin...si fifa.si muzica si coca cola...si iesit afar la 5 dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

60 ore fara pb. 1 noapte 2 cafele si 1 l cola, a doua 1 cafea si 1l cola.nu am avut nimicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in jur de 30 -35 h. ma simt super nervoasa daca nu dorm, am stare de nervi si simt tensiune in corp. daca ma pun sa dorm, nu pot, sunt agitata. mai pateste careva asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati auzit de un indian care nu a dormit 70 de ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O saptamana laughing drogat

| MitzaMTZ a răspuns:

laughing baga ma cate 4 - 5 liniute de charge. si sa vezi ca nu iti mai trebuie somn laughing un prieten de al meu nu a dormit 3 nopti. sau 4

| joice a răspuns:

Eu maxim 48 de ore dar vreau sa incerc de curand 100 de orebig grin

| dariussteaua a răspuns:

100 ore. cam greu dar adevarat

| Robbu a răspuns:

96h ...am si martori, nu am fost singurul laughing) eram in portugalia intr-o excursie cu scoala, frica de a dormi langa colegii din camera..ne-a facut sa consumam alcool si sa stam cu ochii deschisi 4 zile si 4 nopti o.O laughing

| Hutzy95 a răspuns:

48 de ore, dupa 2 nunti, pe la 45-46 de ore incepe sa ti se taie filmul