| AvalohAlyn a întrebat:

Care-i viața unui șofer de autobuz?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergeam gratuit prin oras. Regulamentul era ca soferii sa nu beneficieze de calatorie gratuita dar controlorii inchideau ochii. Radeam de oameni care mai faceau prostii prin spate sau se miscau aiurea cand conduceam, altii mai dadeau spaga ca nu aveau bilet, cea mai mare a fost de 20 lei de la 2 columbience (vb spaniola fluent), vreo 4 sau 5 gagici era cat pe ce sa le agat dar intrasem in vb cu ele si cam atat. Sa nu zic ca bulibasa s-a imprietenit cu mine radeam si cu ala la greu. Am fost 6 luni in activitate apoi am plecat din tara mergeam la cravata cu camasa si blugi cu adidasi. Multa lume ma admira si aprecia probabil tot acolo ma duc cand revin in tara. Atunci aveam 23 de ani si eram cel mai tanar din toti soferii in activitate

| sierra1 a răspuns:

Plictisitoare: te invârți in cerc, pe același treaseu, o zi intreagă!

| Celcestietot a răspuns:

Nu trebuie să cumperi bilet sau abonament o viață întreagăwinking!

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cam plictisitoare nu e ca pe tir acolo esti doar in oras si faci acelasi traseu in fiecare zi de cateva ori in oras, e plictisitor.