| anonim_4396 a întrebat:

laughing)) care mai este racit si sta acasa?laughing)) ce bine e fara scoala nulaughing?

Răspuns Câştigător
| YourFriend a răspuns:

Daa... chiar e fain, dar faza naspa e ca o sa treaca raceala la un moment dat, si o sa trebuiasca sa recuperam toate lectiile sad... Dar totusi trebuie sa traim in prezent, asa-i? big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt racit, dar am noroc ca nu merg la scoala (am terminat-o) si stau acasa. Luna viitoare o sa incep un curs ca sa nu mai frec belengherul pe acasa.

| Tweetymrrr a răspuns:

Am fost puţin răcită, culmea, în weekend, deci oricum am stat acasă. Eh', asta e, data aviatoare o dau în judecată dacă nu "mă vizitează" măcar miercuri, joi şi vineri.batting eyelashes