| 23naw a întrebat:

Ce ar fi mai bine? raspundeti sincer o zi fara scoala da sa fi racit sau o zi cu scoala?

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

winking pai daca sa zicem ai avea geogra, bio, isto sau fizica, chimie...sad at fii mai bine sa stai acasa bolnava/bolnav si daca ai avea ore precum muzica sau asa ceva ar fi bine sa mergi la scoalalaughing ce crezi?

3 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Ru cred ca amandouahappy depinde de ce ore ai in acea ziwinking

| 23naw explică (pentru SabbyNightShadow):

La asta nu m-am gandit happy

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru 23naw):

winking pai daca sa zicem ai avea geogra, bio, isto sau fizica, chimie...sad at fii mai bine sa stai acasa bolnava/bolnav si daca ai avea ore precum muzica sau asa ceva ar fi bine sa mergi la scoalalaughing ce crezi?

| 23naw explică:

O mai ales sport Meriti o funda