| dani97 a întrebat:

sunt in clasa a 9-a si astazi nu am fost la scoala pentru ca am racit! medicul de familie mi-a dat scutire pentru 3 zile. ce ziceti, daca ma simt bine sa ma duc maine la scoala sau sa profit de zilele in care pot sta acasa?laughing

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Profita de astea 3 zile ...si sa te faci bine!

Răspuns utilizator avertizat
| P1x3lMD a răspuns:

Eu personal profit in asemenea situatii desi imi place sa ma duc la scoala. Faza e ca ma obosesc invatind la fiecare obiect zi de zi si 2-3 zile de odihna mintala sunt un deliciu pentru mine...

| FlorentynaAlexandra1971 a răspuns:

Sa profiti de zilele astea cat timp le ai

| Mihai_Miclaus_1991 a răspuns:

Depinde ce ore ai, daca nu pierzi nimic important, relaxeaza-te.Cum consideri tu ca te descurci la orele pe care le vei lipsi sau daca nu-ti prea pasa de ore stai acasa happy