| Eu_1327 a întrebat:

Care ochi sunt mai rari?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din cate stiu, cei verzi.

| Libelle a răspuns:

Verzi la baieti si albastrul ala frumos la fete.

| Narfundo a răspuns:

In familia mea toti au ochii verzilaughing.Eu ii am verzi inchisi. Dupa mine ochii negrii sunt cei mai greu de gasit

| Dean1996 a răspuns:

Ochii cenusii,mie aia mi se par foarte rari,ochi negri nu mi se par cine stie ce(pentru ca ii am, de aia). Albastrul se gaseste, so... dupa mine cred ca ochii cenusi.Sunt un fel de albastru,dar nu e chiar albastru,pff, e greu de explicat, e o nuanta mai speciala.

http://fc02.deviantart.net/......hantag.jpg

Sunt putin mai inchisi, dar eu ii ador, ma topesc cand ii vad.

| lola a răspuns:

Ochii gri sunt cei mai rari.Din cate am auzit la rusi sunt cel mai des intalniti.

| DudaYeah a răspuns:

Cei violeti ca ai doamnei Elizabeth Taylor. happy

| valy31 a răspuns:

Ochii care au 2 culori diferite si ochii verzi in general

| dellya13 a răspuns:

Intr-adevar ochii cenusii sunt destul de rari dar totusi parerea mea e ca cei albastrii sau caprui sunt cei mai frumosi:-x.In fine sa stii ca Elizabeth Taylor nu are ochii violeti naturali. Oricum vb despre cat de rari sunt ei deci sper ca te-am ajutat
Te pup

Funda?batting eyelashes