| DeeutzaThaa a întrebat:

Care profesor vă displace cel mai mult -.-"? şi de cehappy?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profele de romana! Se dau sanchi mari doamne, mereu sar la tine cu cate un citat din cine stie ce autori obscuri, ca sa para culte, si daca le zici ceva de dulce te apostrofeaza cu chichirite, gen greseli gramaticale, numai ca sa ne arate ce destepte sunt ele... Funda?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Parerea ta. Oricum sunt mai destepte.Au facultate.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Vaaai, Epurasule, tu jignesti profele de romana? Ia zi, tu ai fost vreodată tras de urechile ălea roz? Ori de aia ti-au devenit atât de luuungi? A, asta-i secretul laughing?
Na, ca ti-a dat si funda. Eu iti dadeam altceva, dar ma abtin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Daca altfel nu pot sa obtin o funda, zic si eu ce se cere pe acest frumos site rolling on the floor

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci, te faci frate cu... până treci puntea laughing. Nice!

5 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

De chimie.Pur şi simplu îmi displace.Mai ales vocea ei.