| Sofer a întrebat:

Care sa fie motivul sa primești ignore pe TPU fără motiv? Fără sa fi interacționat cu acea persoana?

22 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Invidie frate nu ii baga in seama

| Sofer explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Te pup frate. Fără invidie pe alții, nu se poate.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Sofer):

Respect fratelo, capul sus

| RAY a răspuns:

Si eu primesc de la fete apoi stop ignore, ma iubesc ele si le e dor de mine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nebuni laughing

Vad ca esti de o anumita parere la o intrebare/raspuns, nu coincide cu ce cred ei, iti pun o eticheta (imaginara) si pac... ignore. Desi este absurd ceea ce fac, asta este situatia. Dar asta fac ei, nu trebuie sa te simti tu prost sau ceva, desi in mod normal poate te intrebi daca ai facut ceva gresit (ca persoana, in general).

Aparent am si eu de la unii si chiar nu am nicio idee de ce, cand si cum :/
Dar acum ca zic mai multe persoane asta, ma face sa cred ca poate asta este comportamentul lor, e ceva normal pentru ei.

Zi faina in continuare ^_^

| Celcestietot a răspuns:

Au vazut ceva la tine care nu le-a placut, sau mai nou conturile multiple te baga la ignore, fara motiv.

| OldSoul a răspuns:

Sincer, eu cand vad unii ca au niste nickname-uri tampite, imi vine sa le dau ignore laughing
Bine, nu i-am dat nimanui pe motivul asta, dar zic si eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Eu am obiceiul sa evit conturi care imi provoaca greata numele de utilizator.

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta fac si eu.

| Dismally a răspuns:

Recunosc, am dat si eu ignore unei persone cu care nu am absolut nimic, motivul - punea prea multe intrebari fara sens, un fel de troll...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta m-am întrebat și eu de curând.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat si eu la lista de persoane care ma ignora si am vazut ca sunt ignorata de un user de care nu am auzit niciodata. Nu inteleg logica, poate vor sa ignore oameni si dau si ei asa la intamplare rolling on the floor)

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Învață-mă te rog cum pot găsi listabig grin, nu știam că există, și m-ai făcut curios să mă uit cine m-a blocat pe mine big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Te duci la prieteni tpu.ro/prieteni-tab si acolo apare scris prietenii tai si o săgețica mica neagra ....si dai acolo si iti apare cereri prietenie, prieteni, utilizatori ignorati, si utilizatori care te ignora. Si apesi pe care vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu. Poate ceva de genul 'ma dor ochii la ce prostii scrie asta și nu vreau sa le mai vad'. As putea începe și eu să dau ingor fara motive. Probabil ar rămâne vreo 10 la sută din toți utilizatorii de pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie 2 tipe mi au dat ignore asa aiurea, printre care si tampa de cristina31

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haios, s-a speriat de ceva, uneori si eu mai dau la noi conturi care scriu prostii, ca sa ma feresc de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le convine ce raspuns dai la o anumita intrebare si ii ia capul rolling on the floor

| troleibuz a răspuns:

Patesc asta destul de des. Ma jignesc si ma ignora. Banuiesc ca le este frica de un raspuns?

| Florin9Florin9 a răspuns:

Acea persoană nu suportă să audă opinii care o contrazic pe a ei.

| TristanTzara a răspuns:

Probabil au fost cumva deranjați de un răspuns sau o întrebare de a ta.