| bettybea2011 a întrebat:

Care sunt cele mai bune carti despre vampiri si varcolaci cv de genu? big grin dau funda totusi!big grin

Răspuns Câştigător
| crisu2012 a răspuns:

Academia vampirilor de Richelle Mead, Casa noptii de Kristin Cast si P.C Cast, Sange albastru de Melissa de l Cruz, Paranormal de Kiersten White(abia a aparut vol 1 la leda), Jurnalele Vampirilor de J.L.Smith,Fortele raului absolut de Kelley Armstrong,Jurnalele lui Stefan,Vampirii din Morganville de Rachel Caine,Twilight de Stephenie Meyer, Cartile sangelui de Tanya Huff, True blood de Charlaine Harris.Cam atatea stiuhappy

1 răspuns:
| BiaRawr a răspuns:

Pai Fortele raului asbolut [1, 2,3].=> cu varcolaci si tot felul de fiinte supranaturale cu forma de om.
Twilight...cred ca stii de el, si de Jurnalele Vampirilor.
Teen Wolf.
cam atatea stiu. bafta!