| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune cofetarii din Bucuresti? happy

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Salut!

Depinde ce anume cauti, torturi sau prajituri. Depinde si de zona de interes. Mie imi plac mult de tot prajiturile de la cofetaria Agapitos, insa am mancat si prajituri extraordinare de la coferatia Armand. Cea din urma are preturile putin mai mari, insa sunt si mai gustoase, dar amandoua au produse bune. Incearca si vezi!

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Întră pe google maps, trage harta pe bucurești, caută cuvântul "cofetărie".
Îți va apărea o listă.
Deasupra listei ai filtre, printre care " top rated" sau cum o fi în română, cele mai votate, nu știu.
Bifează aia.
Ți le va ordona descrescător.
Vei putea vedea astfel și care e cea mai aproape de tine.

| JicaContra a răspuns (pentru valentingb):

Sau poti sa arzi un link, daca tot suntem la lectia de mura in gura big grin
https://goo.gl/maps/tas19NH4tVwcYHD49

| valentingb a răspuns (pentru JicaContra):

Ofera unui sărac un pește și va avea ce mânca în acea seară. Învață-l să pescuiască și va avea ce mânca toată viața.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doi needucati, ca sa nu zic altfel.