| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase vietăți după părerea voastră?

Răspuns Câştigător
| Albnegru10 a răspuns:

Cele marine.

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Leocerbele.

| mona a răspuns:

Porumbeii si florile

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Blondelerolling on the floor

| AlexanderAdrian a răspuns:

Pisicile sunt cele mai frumoase, in special puii de pisica sunt cei mai dragalasi.

| sublime89 a răspuns:

Chiar azi am vazut la tv un documentar despre pasarea paradisului. http://en.wikipedia.org/wiki/Bird-of-paradise

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Urşii.
Pe curând!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Tot ce are blana sau pene.

| AtateaConditii a răspuns:

Cabalinele, iepurii, pasarile, cateii, pisiciile, toate sunt frumoase dar un cal zvelt si sanatos e cel mai frumos.

| ElenaSA a răspuns:

Toate vietatile au cate ceva frumos. Mie imi plac florile.

| MaliciousDeath a răspuns:

Mereu mi-au placut delfinii(in special orcile)si papagalii de mare.E ceva in aspectul lor care ma atrage.

| awspam a răspuns:

Anumalele, parerea mea, datorita gandiri pe care o au fac ceea ce fac fara a face rau cuiva precum noi oameni, suntem cea mai proasta rasa de pe pamant, iubim sa vedem pe alti cum chinuie pe cand animalele nu omoara decat sa se apere sau sa manance, nicidecum pentru fun

| Yamaha123 a răspuns:

Masinile

| Swan39 a răspuns:

În ceea ce priveşte regnul vegetal, îmi plac cam toate vietăţile.
Din regnul animal am unele preferate: lebedele, caii, delfinii...
Dar tu? happy

| EarsOfAFox a răspuns:

Puii vietatilor.

| Martina5 a răspuns:

Trandafirii și cățelușii

| Androphyla a răspuns:

Catelusii.

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Oamenii!