| gemeni6226 a întrebat:

Care sunt piesele muzicale pe care momentan le ascultati sau care va plac cel mai mult?

16 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Aici ai playlistul meu

https://www.youtube.com/......tps?/watch

| gemeni6226 explică (pentru aditimus):

Piese foarte placute.Da e foarte greu sa dau funda pentru ca as da si tie si inca la cineva dar nu pot hotari, si la doi nu pot da din pacate.

| aditimus a răspuns (pentru gemeni6226):

E decizia ta la cine dai, da-i la celalalt nu mie.
Multumesc.

| gemeni6226 explică (pentru aditimus):

Nu de aceea ti-am scris sa ma ajuti sa decid de 11 ani de cand sunt vaduva multumesc ma descurc cu deciziile luate de una singura-a vrut sa fie apreciere la adresa ta.Nu degeaba se zice caci care este caertea cea mai subtire din lume? cartea care se intituleaza ce stiu barbatii despre femei.Nu ar strica sa iei si tu si oricare alt barbat in considerare ca noi femeile avem o alta logica decat barbatii.

| gemeni6226 explică (pentru aditimus):

Si mai e ceva, nu vreau sa nedreptatesc pe absolut nimeni si desi meritati si doi nu o sa dau niciuna sa nu fiu nedreapta.

| DonEduardo a răspuns:

1) Puya feat George Hora-"Undeva-n Balkani"
2) Snoop Dogg, Eminem, Dr. Dre-"Last kings" feat. Ice Cube
3) Tupac-"Changes"
4) Snoop Dogg-"Gang signs"
5) CTC-"Interzis nefumătorilor"
6) Paraziții-"Apa in vin"
7) Cheloo-"O zi ca oricare alta" feat. Mărgineanu
8) Parazitii-"S*ge-o"

| gemeni6226 explică (pentru DonEduardo):

Din piesele tale chiar nu de mult am ascultat undeva in balcani chiar de e o piesa veche nimic nu si-a pierdut din actualitate.De Eminem cel mai mult imi place piesa: I'm not afraid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kungs - Regarde-moi
Klingande Jubel
Mike Williams - Make you Mine (ft. Moa Lisa)
Kungs - Never Going Home
Arty- Those Eyes
Justin Mylo - Still Around

Artisti din afara dar poti asculta sa vezi ce parere ai happy

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Asta da, pe niciuna n-o stiam dar toate imi plac, e genul meu muzica ce asculti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Birdy - People are people
2. Blue - One Love
3. Axel - Eso
4. Andra - Sarutul noptilor de rai
5. Belinda - Sal de mi piel
6. Miguel Nandez - Luz
7. DMX - Jesus loves me
8. Geta Lazar - Nu-i nimeni ca tine, Iisus
9. Leonard Cohen - In my secret life
10. Mariah Carey - I wanna know what loves is
11. Zuchero - Baila Morena
12. Thalia - Amor a la mexicana
13. Pasarea Colibri - Un cuvant
14. Aaliyah - I care for you

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Piesele pe care le-ai scris aici, cu mici exceptii sunt de o mare sensibilitate sufleteasca, aceasta sensibilitate eu de mult am pierdut-o dar apreciez mult persoana care o are.

| blairelovesmusic a răspuns:

Sunt multe. Genurile mele preferate sunt witch house, vaporwave, pop, rock.

| gemeni6226 explică (pentru blairelovesmusic):

Multumesc,am pus intrebarea in ideea sa m-i se sugereze piese dupa titlu ca poate sunt piese ce nu cunosc si mi-ar place.

| Strwberrs a răspuns:

Momentan piesele acestea care le-am mai auzit de pe Youtube si de pe compilatii din TikTok
Nu stiu cum sa explic...au un vibe anume care imi da energie.
1. Sad Girlz love Money
2. Money
3. Hai domo
4. Abcdefu
5. Hot girl bummer(blackbear)
6. Fashion week (blackbear)
7. Im crazy but you like that
8.Put your Head on my shoulder
9. Woman
10. Gambare gambare senpai
11. Love nwantiti
12. Faking love
13. Moo! (Doja cat)
14.Masquerade
15. Motley crew

Sa le incerci si tu, poate le cunosti sau iti plac. Fundita?
Ps: am stat 15 minute sa imi amintesc cum se numeau toate piesele si sa le si scriu. Te pup! happy

| gemeni6226 explică (pentru Strwberrs):

Multumesc mult! nu le stiu dar maine le ascult pe Youtube si iti scriu mie care imi place cel mai mult din ele.Da omul are nevoie de piese ce insufla sentimente bune.

| gemeni6226 explică (pentru Strwberrs):

Am ascultat cateva esti o persoana interesanta cu preferinte interesante, nu toate piesele sunt genul meu dar asta nu ma impiedica sa-ti apreciez alegerile.