| DracuIa a întrebat:

Care sunt problemele voastre in viata?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu nu am probleme.

| LoveSleep a răspuns:

Trebuie sa ma trezesc dimineata sa ma duc la munca.
Asta e singura.

| Sofer a răspuns:

Bani.

| Nirvanaaa a răspuns:

Lipsa de somn.

| 1997onur a răspuns:

Existența bro laughing)) serios dreacu știe de ce trăies uitate in jur numai haos și lăcomie invidie ură răutate am întâlnit fel și fel de oamneii am văzut atâtea ca crede-ma o l-ai Orazna laughing) dacă erai in locul meu de mult dar ce sa fac dacă ăla nu ma ia o dată ma iubește nebunul ma lăsat aicia cu toți muritori și nebuni pe cap cum e sa fi vămpir? laughing))

Am văzut cateva episoade vămpir of diarieslaughing)) eram acasă și am băgat Netflix și zic ba ia sa văd eu cum este filmul asta bag sa văd cum este filmul era poza tare toți 3 ciudatul ăla de Raimond sau Daiomnd cum al schema și tipul ăla cu fata turtită și ăla al ciudata și fata asta Elena ba eu pe fata asta eu nici acum nu am înțeles-o -_- ce naiba se vede cu doi frați? Ăla Raimond nu știe ce dracu făcuse in trecut și se făcut vampir apoi nebunul ăla se răzbuna pe frasu ca domne de ce a mușcato pe fata ca nu trebuie sa fie vampir domne pretenții -_- și aia stătea muta nu zicea nimic ca domne Raimond sa ni se supere atunci mi-am dat seamăn ca mai bine Descarcă un Roblox și îmi văd de treabă laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am, slavă Domnului! happy

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nici eu nu prea am probleme in familie.