| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt realizarile voastre din ultimii doi ani? big grin

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Am facut progrese mari in ezvoltarea talentului meu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 2 mariri de salariu, cumparat o masina noua, vizitat vreo 3 capitale europene

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Daca tot te lauzi lauda-te pana la capat ce naiba laughing. ce masina?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Nee nu ma dau mare, doar ca am o varsta ceva peste media site ului si realizarile mele tind spre alte domenii. Da na da tot intrebi mi am luat un Lancer (sh si nu Evo )

| T0T a răspuns:

O realizare ar fi ca am luat ECDL. Alta nu imi amintesc.

| AirănMeidăn a răspuns:

Faptul ca am ajuns destul de departe la olimpiada de engleza si ca am cunoscut multe persoane "frumoase"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am perfectionat tehnica de desenat. Bine, asta s-a intamplat pe parcursul vietii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow, ai atins un subiect sensibil...
Nu am avut din păcate... sad
Acum 2 ani jumate mi-a fost distrusă viața iar de atunci nu mai am chef de nimic.
Am ajuns în ultimul hal în ăștia 2 ani. sad