| Balonaseplutitoare a întrebat:

Care sunt regulile tablei ouija? Va rog sa mi le spuneti pe toate, multumesc.

Răspuns Câştigător
| KevinAle a răspuns:

Prima si cea mai importanta este sa nu te joci SINGUR!

-Nu utiliza tabla ouija cand esti: nervos, stresat, suparat, depresat sau cand ai o migrena!
-Niciodata sa nu iei mana de pe pahar sau plancheta!
-Cand joci niciodata sa nu pleci fara sa iti iei la revedere, daca spiritele nu vor ca tu sa pleci sau nu iti accepta plecarea, trebuie sa mai joci cateva minute.
-Sa nu jignesti spiritele, sau sa ii spui sa moara!
-Nu ii spune spiritelor sa vina la tine sau sa iti dea un semn ca sunt cu tine in incapere!
-Ai grija, dacă planchetul se învârte dintr-o bordură Ouija, un suflet se va desprinde.

2 răspunsuri:
| Joltan_Flavia_1982 a răspuns (pentru KevinAle):

Mie misa intamplat ca planchetul misa dus pe numere de ce

| BlaBlabla1234eifjekhdieh a răspuns (pentru KevinAle):

Cum adică un suflet se desprinde?