| anonim_4396 a întrebat:

Bună care este ritualul de protecţie cu pentagrama pentru iniţiatorul tablei Ouija?
Pentru cei care nu cred în aceste lucruri... NU AM NEVOIE DE RĂSPUNSUL VOSTRU! Și nici de cei care fac mişto. Vreau să îmi răspundă cineva care ştie despre ce vorbesc şi are capul pe umeri!

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ania a răspuns:

Dacă alegi să folosești tabla Ouija, intri în contact cu demonii, nu te mai protejează nimeni de ei, doar Dumnezeu respectă liberul arbitru, demonii nu.

| Nilsson a răspuns:

Ce protectie sa ai cand tablele Ouija sunt folosite pentru a comunica cu demonii?
De cele mai multe ori nu se intampla nimic, dat daca ai " norocul" sa functioneze, ce faci?
Iti transformi viata intr-un cosmar real pentru a-ti satisface curiozitatea sau din teribilismul tineretii?

| AlexeHellsing a răspuns (pentru Nilsson):

Parcă ți s-a spus să lași copii cu nonsensurile lor. De ce îi faci să se simtă prost?

Răspuns utilizator avertizat
| LesiaMarinel a răspuns (pentru AlexeHellsing):

Am 20 si ceva de ani ^_^ nu am 15 sau 16 cum crezi tu draga sau Dragu sau ce ai fi tu. Si daca nu crezi nu imi pasa!

| LesiaMarinel a răspuns (pentru Ionut1492):

Doar atât zic bre Este părerea ta!
Şi dacă tot nu există eşti invitatul meu să încerci noaptea târziu tabla Ouija!

Răspuns utilizator avertizat
| LesiaMarinel a răspuns (pentru Ionut1492):

Daca nu te intereseaza ce cauti aici? Tu m-ai bagat in seama nu eu pe tine!

| LesiaMarinel a răspuns (pentru Ionut1492):

Eu am fost cea care a pus intrebarea si am zis foarte clar pentru toti prosti ca cine nu crede sa nu comenteze. Prostii ai tu in cap. Daca habar nu ai despre ce e vorba atunci lasa-ma dracului in pace de om prost ce esti.

Răspuns utilizator avertizat
| Shambler a răspuns:

Ai facut Ritualul de Initiere de dedicare lui Satan/Enki? Daca nu, sa stii ca nu o sa ai protectie din partea Zeilor pentru entitatile malefice. Iao ca pe un avertisment.

Răspuns utilizator avertizat
| Creepypasta a răspuns:

Mnu știu
Dar după ce joci să arzi tabla ca să nu fie un portal deschis

| LesiaMarinel a răspuns (pentru Creepypasta):

Eu ştiu că trebuie ruptă în 7 şi îngropată în caz că se întâmplă ceva rău.

| anonim_4396 explică (pentru LesiaMarinel):

Mai bine n-o folosesti, nu beneficiezi de protectie spirituala si poti ajunge in cel mai rau caz, posedat. Asta cu rupta in 7 si ingropata e din filme si e o mare prostie. In plus de asta, din entuziasm poti sa misti tu indicatorul, si sa-ti dai raspunsurile singur. Mintea influenteaza chestia asta, de asta inainte s-o folosesti ar trebui sa stai 5 minute relaxat, si in timp ce-o folosesti sa ai mintea goala pentru ca daca tu pui o intrebare si ai deja raspunsul in minte mai mult decat sigur ca tu vei misca indicatorul si-ti vei da raspunsul singur. Ouija e reala, dar necesita exersare.