| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,aţi făcut vreodată Ouija şi dacă da,cum a fost, ce s-a întâmplat? După ce aţi încheiat sesiunea vi s-au mişcat lucruri prin casă sau chestii paranormale? Aş vrea să încerc şi eu.
Spuneţi-mi şi regulile.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da dupa sesiune am vazut ca imi mirosa casa a lumanari arse, semn clar de fantome

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ha,ha,ce amuzant...

| Andreeush a răspuns:

Mie nu îmi vine să cred că există oameni care cred în prostiile astea.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Dacă vrei să ajuţi, ajută. Dacă nu, pleacă de aici.
Asta nu înseamnă că dacă tu nu crezi şi n-ai văzut, nu există.
Uităte câte filmuleţe sunt pe Youtube şi tot internetul. Apoi să-mi vii aici şi să mă contrazici, de ce eşti aşa negativistă? Oricum se vede după poza de profil ce caracter ai.

| Andreeush a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu chiar crezi că tot ce vezi pe Youtube e adevărat?
Și în legătură cu ce ai zis la final, să știi că unui om nu se judecă după o poză.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Bine,să zicem că sunt de acord,dar să ştii şi tu că nu a trebuit să chiuleşti de la orele de română,pentru că se scrie unui om, nu cum ai scris tu ununom, măcar dacă vrei să te dai deşteaptă, măcar învaţăte să scrii corect, după mai vorbim.

| Andreeush a răspuns (pentru anonim_4396):

E din cauza tastaturii.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Am înţeles.

| Dismally a răspuns:

In 99% din cazuri nu se intampla nimic, nu e suficient sa ai o tabla ouija pentru a practica spiritism. Asta cu miscatul obiectelor prin casa se intampla in filme, eu am cunoscut un singur caz real in care obiectele se miscau dar nu din cauza spiritismului.

| FaraNumePls a răspuns:

Asta cu mișcatul obiectelor e in filme.
Daca ai o placa Ouija (pe bune, gen facuta din lemn) lumanari, spui cuvintele potrivite... tot nu garantează ca o sa functioneze, dar pana la urma de ce ai vrea? Cine stie cate 2 zile o sa mai traiesti dupa sedinta de spiritism rolling on the floor
Eu personal cred dar nu in procente de 100%, poate unora chiar li s au intamplat chestii, totusi n am fost langa ei ca sa stiu.