| ღByByღ a întrebat:

Care sunt simptomele care apar inainte de a`ti veni menstruatia? Funditssa!

4 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Plângerile obişnuite pot include simptome ca dureri de spate,dureri de cap,dureri în zona coapselor,balonare, greaţă,ameţeli,iritabilitate, sensibilitatea sânilor, dar acestea diferă de la o persoană la alta.
Baftă!

| PrecioussGirl a răspuns:

Pe mine ma dor sanii, sunt sensibili la atingere.
la efort ma doare burta.

| allyssa a răspuns:

Pe mine ma doare capul si spatele, rareori burta.si ti se inatresc si sanii...bine acum simptomele difera la fiecare fata;

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Pai,te doare spatele uneori, dar de exemplu mie mi-a venit dimineata...deci nu am avut simptome, daca te doare burta...nu stiu pe bune, dar cel mai bine vorbeste cu mama ta despre asta, ea te poate ajuta cel mai bine!winking