| BadGirl28 a întrebat:

Hey! care sunt simptomele inainte de ati veni menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DarkSmile a răspuns:

Eu n-am nici un fel de simptome inainte de menstruatie. Poate doar putine scurgeri vaginale. Daca vrei sa stii cand iti va veni menstruatia atunci numara 28 zile de la ultima data cand ti-a venit.Pentru orice eventualitate poarta la tine mereu absorbante in gentuta sau chiar pe tine un protege slip.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ai nici un chef de nimic si ai un disconfort abdominal

| Andreea069 a răspuns:

Pe mine ma doare burta si am auzit ca unele au o pofta mare de ciocolata laughing nu stiu daca e adevarat