| DonaldTrump a întrebat:

Care sunt tarile cu mai multe femei decat barbati? (In afara de mama Rusie)

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Romania?

| minrest a răspuns:

In ce priveste Rusia, nu vorbim de diferente mari. Peste tot sunt mai multe femei, si cele in plus sunt batrane. Problema e cand sunt mai putine femei, nu mai multe, iar asta se intampla in cateva tari est-asiatice. Deocamdata, doar in China putem vorbi de o discrepanta, mai ales ca e localizata la varstele medii si mici. Iar cauza e infanticidul fetelor, ca sa poata avea baieti. India a inceput si ea, la o scara mai mica deocamdata.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Romania