| anonim_4396 a întrebat:

Care sunteti din Bucuresti? :p eu stau acolo de 2 ani, de cand sunt studenta si m-am acomodat happy voi ce parere aveti despre capitala?

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Aglomeratie, poluare, oameni agitati, stres, cultura, arta, firme mari, oameni de tot felul, parcuri, parlamentari, politica

| kukubau a răspuns:

O lume de vis laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este infecta, plina de gropi, oameni necivilizati care arunca gunoaie limga cosul de gunoi, soferi indisciplinati si agresivi care incalca regulile si-i injura pe cei care fac ca ei, poluare, aurolaci, cersetori, transport in comun care circula dupa un grafic ciudat, piste de biciclisti pe trotuare pe care daca nu parcheaza masinile circula pietonii, coruptie, nesimtire, birocratie. Si din cind in cind mai vezi si oameni cu bun-simt laughing