| biscuite a întrebat:

Care sunteti la facultatea de sociologie la universitate si stiti ce suma e prima rata de la inceputul anului? stiu ca pe an e 25 milioane.Si nu-mi spuneti sa intru pe site-ul lor ca am intrat si nu scrie. Vreau sa ma inscriu la facultatea asta dar nu stiu daca reusesc sa strang bani pentru prima rata.

1 răspuns:
| Daniel TM a răspuns:

Cred ca prima rata e de 40% si trebuie achitata pana prin NOIEMBRIE(SAU OCTOMBRIE) 2010, apoi mai ai o rata de 30% prin FEBRUARIE 2011 (inainte de prima sesiune) apoi mai ai o rata de 30% pana in APRILIE 2011