| AlessiaPandaa a întrebat:

Care tigari sunt cele mai bune, adica sa fie si mai tari?
Care e diferenta dintre cele Slim si cele normale, vreau parerea fumatorilor? ^^

2 răspunsuri:
| Mazzenine a răspuns:

Depinde ce-ti place. Eu fumez cam orice de la Marlboro si cel mai mult imi place Marlboro 10 pentru ca ma simt genial dupa ce fumez aceasta marca. Cele mai tari din punctul meu de vedere ar fi Sobranie Black Russian, apoi urmeaza Dunhill Negru, Winstons Rosu Plus, Pallmall Negru, Kent. Dar taria o simti cel mai mult cand fumezi tigari din marcile simple/cu filtru rosu. Depinde ce-ti place si ce este multumitor pentru organismul tau. Eu nu pot fuma Pallmall spre exemplu, nu-mi place din niciun punct de vedere, restul sunt ok. Multa bafta in continuare! happy