| SmecherulXP a întrebat:

Care vă place mai mult:KFC sau McDonalds?

13 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ambele companii mi se par cel mai jalnic şi greţos loc în care să te duci să mănânci.
Mâncare proastă vândută la suprapreţ.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca ar fi sa aleg, as prefera sa mor de foame...
http://www.youtube.com/watch?v=aaBdR78A7LA

| LeMousiqe a răspuns:

Amândouă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ambele imi plac, la Mec imi place ca sunt mai diversificati, adica au si carne de vita si de porc, pe cand KFC au doar de pui.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

McDonalds

| Karuta a răspuns:

Kfc.

| LegiuitorulX a răspuns:

Mancarea de la MC are gust de plastic, deci... KFC-ul.

| Suiram06 a răspuns:

KFC For The Win! Imi place mancarea picanta, iar crispy sunt delicioase cu sosul de usturoi big grin

| Klau97 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic ambele fast fooduri au mancare buna ( ma refer la gust ) dar daca ai sti ca tu comanzi hamburger de pui si primesti cinestie ce feluri de carne sau chiar si zgarciuri, oase sau alte porcarii. Deci in final nu cred ca McDonalds sau KFC este bun dar daca ar fi de ales as alege KFC.

| mitika12 a răspuns:

McDonalds cele mai bune!

| maria0123 a răspuns:

KFC,pentru raport, calitate si pret. Ce sa mai...un smart meniu este numai bun cand esti infometat! Cu 11, 9 lei ai 4 hot wings, 2 crispy strips, o portie mica de cartofi si, sos de usturoi si un suc la alegere. Mancare de la McDonalds mi se pare din plastic si produsele nu arata ok. Puiul nu pare pui si nici cartofii nu au aspect de cartofi.Sa nu mai zic ca exagereaza cu preturile!

| aalexa23 a răspuns:

KFC