| paramore a întrebat:

Care vi se pare cea mai stupida intrebare care ati gasit-o pe TPU? aparte astalaughing

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

laughing Era un in care zicea o fetita de 12 ani ca, cauta partener de sex de orice varsta straight face
Pe langa ca e chiar stupid mai e si terifiant :-ss

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea mai tâmpită întrebare a fost cum de simt fetele în zilele delicate ale lunii!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Din capitolul:"Fugiti ca vine asteroidul pe noi-2012 cacealma sau tampenie?"

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pusa in ultimele 2 ore? Pusa azi?
Acum, fara gluma, sunt atatea, incat mi-e imposibil sa aleg. Nu vreau sa nedreptatesc pe nimeni, asa ca ma abtin. Dar, e suficient sa citesti prima pagina cu intrebari de la fiecare domeniu ca sa gasesti macar una alaturea cu drumul.

| RainDrop a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......arte-asta/
LAsand gluma, una in care zicea "Ce sa fac?"