| Christian1 a întrebat:

Unde vi se pare mai frumos?
La munte sau la mare?(La munte in ce anotimp?).
Dau funda pentru cel mai bun raspunstongue.

Răspuns Câştigător
| MozZatY a răspuns:

La munte e frumos atat iarna cat si vara. Iarna bineinteles datorita sporturilor de iarna, iar vara datorita naturii. Daca doresti o escapada vara la munte unde e mai racoare, cateva drumetii, relax...e ok happy
La mare insa, vara e minunat, oricat de cald ar fi, asa e normal si frumos. Plimbari cu vaporul, alte distractii pe mare, soare... happy
Nu poti sa faci o comparatie unde e mai frumos, la munte sau la mare, depinde ce apreciezi si ce intelegi tu prin frumos. Fiecare destinatie are atuurile ei, iar eu zic ca te poti simti bine sui intr-o parte si in alta happy

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La munte te poti bronza mai bine decat la mare si chiar mai sanatos

| dragodana a răspuns:

Salut! La mare e cel mai frumos chiar daca este pentru un sezon.Fiindca sunt un Peste "mititel" imi place sa inot, sa stau tolanita la soare etc.
Ne-ai cerut parere personala.
La munte nu imi place.Am fost in toate anotimpurile la munte.Nu-i de mine.

| iulian00 a răspuns:

La munte e cel mai frumos iarna pentru ca este multa zapada iar la mare este frumos vara deoarece este cald.

| CristinaElenaCRS a răspuns:

Sincer, ambele locuri sunt minunate. La munte poti merge in orice anotimp, dar la mare indicat este sa mergi vara. De ce ti-ai irosi vara mergand la munte?