| Copac13 a întrebat:

Carei creatura voastra preferata gen creepypasta ca slenderman,the rake, jack fara ochi acolo isi au originea cel mai tare dupa mine ii slenderman si jack fara ochi(ma sperie asta)

11 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu cunosc

| AirănMeidăn a răspuns:

zici ca esti croampa

| Copac13 explică (pentru AirănMeidăn):

Pai daca imi place paranormalul si tampeniile astea

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Copac13):

paranormalul?
a, vrei sa spui creepypastas

| Copac13 explică (pentru AirănMeidăn):

Cam da

| Croampa a răspuns:

Pai rake, Slender, Jeff, Ben, Zalgo si Smile dog( faza cu sinuciderile) sunt reali.

Personajele mele preferate? thinking
Pai Liu, toti Proxy, Jason( toy maker), Bloody Painter si si why not Jeff and Slendy! big grin

| Copac13 explică (pentru Croampa):

Nu cred chestia cu sinucideri da nu ma uit la videouri

P.S cines ben si zalgo am auzit de ei da spune si mie povestea lor

| Croampa a răspuns (pentru Copac13):

BEN drowned, e din Majora's Mask si el a fost ininecat de tatal sau care era alcolic. Ca urmare Ben a fost adus de un personaj in jocul Majora's Mask si apare prin joc( fara sa fi fost facut de programatori) si spune tot felul de lucruri apoi il omoara pe Link( personajul cu care te joci).

La Zalgo nu stiu povestea.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Slenderman... doamne cat m-am speriat laughing Ajunsesem sa cred ca-i real

| Resurrection a răspuns:

Bloody merry, am avut frica de oglinzi toata copilaria laughing

| Copac13 explică (pentru Resurrection):

Da sti ca chesti cu bloody merry e reala doar ca fiind intuneric tu vezi reflexia ta in oglinda si mai distorsionata