| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Dupa parerea voastra care e culoarea voastra preferata de ochi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dianaandra1467 a răspuns:

Schimbători la lumină. Așa are verișoara mea, la lumină verzi la întuneric albaștrii, sau schimbători după anotimp.

| Axys a răspuns (pentru dianaandra1467):

Super raspuns

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mhmmm,imi plac ochii negri, in care daca te uiti atent poti vedea cele mai ascunse dorinte, poti vedea pana in 'fundul' 'iadului' acel ceva, aceea reflectie mhm, gata gata ca devin iar romantic[bleach] deci negribig grin

| Dropsyyy a răspuns:

Hello!happy
Mie personal îmi plac ochii negrii:X!

O zi plăcută!happy

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Depinde. Eu personal sunt înnebunită după tipii bruneţi cu ochi căprui. Îi ador! laughing
Şi ochii albaştri sunt frumoşi, dar cred că cel mai mult contează persoana decât ochii ei.
Duminică faină! happy

| AlleSss a răspuns:

Bunăă.
În general, ador persoanele cu ochii albaştrii sau negrii love struck.
Dar nu ochii fac persoana.

O zi frumoasă!

| Ioonela a răspuns:

Imi plac ochii albastri sau verzi big grin

| zurick a răspuns:

Mor dupa ochii negri

| Nanami利 a răspuns:

Negru sau un albastru spre verde.

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Negri.

| GreenAlien a răspuns:

Mov.