| KhloeAfterDark a întrebat:

Cartea recordurilor TPU!
Scrieti fiecare cate un record, ex:
Cele mai stupide intrebari
Cele mai mulre stupid-uri

etc

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cele mai stupide intrebari: littletwety si elasexigagica [sunt si amuzante intrebarile lor happy ]

Un An Nou Fericit love struck

| MenCool a răspuns:

Super intrebare acum imi amintesc ca am vazut un anonim cu 95 stupiduri si 64 nefolositoare

| Georgica_7612 a răspuns:

Rhett Lamb este uneori suparacios, ca orice copil de 5 ani. Dar e ceva ce-l face diferit de alti micuti: sufera de o boala rara, numita malformatia Chiari, care il impiedica sa doarma mult timp.A stat treaz timp de 30 zile. "Creierul este pur si simplu storcosit de sira spinarii, astfel ca trunchiul cerebral, responsabil de toate functiile vitale ce controleaza somnul, vorbirea si chiar sistemul respirator, este strangulat".