| RAY a întrebat:

Cat ai slabit cel mai mult? In cat timp? Ai recastigat ce ai pierdut?

9 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

12 kg intr-un an fara prea mari schimbari. De obicei mancam noaptea diverse gustari. (Adica dupa ora 22)

Si faceam exercitii de intensitate mare (Hiit training) pentru vreo 15 minute pe zi dar in fiecare zi. Nu sunt genul care se poate tine de un antrenament de o ora sau ceva de genul. Exercitiile astea imi imbunatateau si somnul.

Am coborat de la 84 la 72, iar acum (dupa aprox 2 ani) ma mentin in intervalul 72-74. As putea sa arat mult mai bine dar nu prea am timp si motivatie.

| RAY explică (pentru RainmakerX):

Wow e ceva, felicitari, eu cred ca arati bine si asa ai o greutate ok, banuiesc ca ai 1, 80

| RainmakerX a răspuns (pentru RAY):

Am 1.82. Mare parte din grasime este la burta. Mainile si picioarele sunt chiar slabe. E genetic cred, si tata are la fel.

| RAY explică (pentru RainmakerX):

Si la mine la fel, dar si la picioare in cazul meu

| Dismally a răspuns:

12 kg in doua luni fara infometare, fara sport, fara medicamente/ceaiuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

19 kg in 2 ani de zile.
Am pus la loc 9kg.

| PreaDistinsul a răspuns:

Vreo 15 kg in jumate de an. Am recastigat.

| RAY explică (pentru PreaDistinsul):

Pacat,pai cum asa? ai inceput sa consumi iar dulciuri?

| PreaDistinsul a răspuns (pentru RAY):

Nu, din cauza ca nu am mai muncit.