| GheimaruAdrinutzRotziDeTractor a întrebat:

Cat costa o punga de banzai alune seminte la lidl in Purceleni? Pls va rog

3 răspunsuri:
| PungaCuCepesuriDeLaLidlCosta3Lei a răspuns:

Nu stiu cat costa exact da m-am intalnit cu varutzu jimmy pe acolo si mi-a aratat ce frumi e locu, mo trimis sa iau si 3 paini de la magazinu lu vasile micu, de treaba omu, mi-o explicat cat costa, cica 2 lei painea, cam scump da na, creca e mai ieftin la lids da succes in continuare sa vezi cat costa, trimite-i lui varu jimmy un salut din partea mea!

| GheimaruAdrinutzRotziDeTractor explică:

@pungha te rog raspunde