| ~AleXa~ a întrebat:

FunditSSa. Explicati -mi pas cu pas cum sa imi fac o gaura in ureche? Si daca doare rau? ce sa fac ca sa nu ma doara? care e mai bine, sa imi fac singura sau sa ma duc la bijuterie si sa imi faca cu pistolul? si daca doare cand imi fac cu pistolul? Dau funda! big grin

3 răspunsuri:
| silviu4889 a răspuns:

Doare si normal dar incearca sa iti faci singura cu un ac de cusut prima data simti cum se incalzeste urechia abiea cand va iesi pe partea aialanta te va durea un pic ti-am spus ca eu am 14 gauri in urechia stanga si 6 in dreapta.

| sabina10 a răspuns:

Pei daca iti faci singura iti trebuie un ac de siring si atunci iti vei putea face gaura.Casa nu te doara ia o mana de urzii si inainte sa faci date cu urzica pana iti amorteste urechea si si dupa ce ti-ai facut. Dar cel mai sanatos este sa vergi la octaor, nu la bijutier. Te rog fundita

| sabina10 a răspuns:

Stii ceva sulviu4889? nu doare nu stiu cum ti-ai faku u. dar eu ma doau, mi-am facut cu un ac de seringa si nu m-a durut deloc.