| Merrycriss a întrebat:

Cat credeti ca o relatie la distanta poate dura considarand ca fata si baiatul se cunosc de cand erau mici?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Ma eu cred ca da,adica atata timp cat exista incredere,simpatie, dragoste, eu cred ca este posibil.Fratele meu e casatorit cu o femeie care a cunoscut-o pe net,si s-au intalnit,s-au inteles,si s-au casatorit, deci iti dai seama ca eu cred, dar cazurile astea sunt 1 la un milion, trebuie sa existe foarte multa incredere si fidelitate.Sunt genul de persoana care crede ca orice e posibil,dar trebuie sa existe incredere si iubire reciproca,iti dai seama, dar daca va cunoasteti de mult timp legatura e deja stabilita, restul vine de la sine.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intre un minut şi o viaţă.

| Jolieღ a răspuns:

Pai cred ca prietenii care sunt prieteni de mici, raman prieteni pentru toata viata.