| roksyk a întrebat:

Cat de des mergeti la biblioteca? Cum este biblioteca din orasul vostru?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Merg...atunci cand imi da profa de romana sa citesc si se prinde daca am luat rezumatu` de pe net...de vreo 2-3 ori pe an...Merg la biblioteca scolii, si daca nu gasesc acolo merg la biblioteca judeteana din Constantabig grin

| Silvia a răspuns:

Aaa...biblioteca e ft mareeee. te ratacesti in eaworried
Deci MAREbig grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Merg foarte des pentru ca am foarte mult timp la dispozitie, acolo ma întanlesc cu prietenii si discutam despre noutatile ce au aparut pe rafturi.Bibleoteca se numeste Stroie BELOESCU.

| AvalohAlyn a răspuns:

Merg o data la 2 luni si iau cam 3 carti.Biblioteca din Galati este cea mai mare din judet si are foarte multe carti, sala de lectura, computere, reviste, cd-uri, sala de spectacole, muzica si desen.

| iulia_5454 a răspuns:

Saptamanal in cursul anului.acum e inchisa pana la jumatatea lui august(BCU-Bucuresti)

| Roxata a răspuns:

Pai din doua in doua saptamani in vacanta.Cat despre biblioteca din orasul meu.lasa de dorit.'neaprovizionata'. cu cartile de ultima ora.