| RAY a întrebat:

Cat de important este simntul umorului in viata? va plac oamenii amuzanti care va fac sa radeti?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Conteaza enorm, in a detensiona anumite situatii.
La fel de bine te ajuta sa realizezi ca trebuie sa acorzi fiecarui lucru importanta cuvenita, nici mai mult, nici mai putin.
Imi plac oamenii care se bucura de viata, care pot sa te faca sa razi de tine impreuna cu ei.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Simtul umorului denota deschiderea catre exterior a personalitatii fiecaruia dintre noi.

| blueheart a răspuns:

Simtul umorului? E foarte important in viata. Rasul este considerat un bun medicament:relaxeaza, creste sistemul imunitar.
Imi plac oamenii care ma fac sa rad mai ales la glume involuntare. Imi place sa ma amuz cu prietenii mei la glumele pe care le fac mai ales ca de obicei sunt glume proaste laughing. Dar stiu sa fac haz de necaz in aceasta situatie.
Imi plac oamenii optimisti care stiu sa zambeasca, care stiu sa rada chiar si atunci cand nu au un motiv special. Apreciez la o persoana simtul umorului daca este de bun gust.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Oamenii cu simtul umorului, prietenii mei! Cat costa o vodka? Mituiesc la vouturi devil

| Zatharra a răspuns:

Pentru mine e foarte important. Poţi trece mai uşor peste nişte situaţii.
Da.Peace!

| cristiiiiiii a răspuns:

Este bine sa ai si putin umor. mie imi plac foarte mult acesti oameni

| Juleuuss a răspuns:

Oamenii cu simțul umorului au fost si voi fii preferații mei. Cu ei mă simt cel mai bine. Dar, mai există și o limită a umorului.

| danyshatAT a răspuns:

Este bine sa ai simtul umorului in tine imi plac sa fiu inconjurat de oameni de genu ma fac sa rad si sa uit de unele probleme

| BelzebuthMaui a răspuns:

Foarte important, este o calitate rara si de apreciat, cel putin mie imi plac din prima oamenii cu simtul umorului dezvoltat.

| heatherheart a răspuns:

Depinde de situatia nu trebuie in totdeauna sa faci glume si asa.Cateodata trebuie sa fii serios cateodata glumet si asa. Cand esti serios nu exagera, Mai zambeste. sper ca te-am ajutat

| TransformiceFan a răspuns:

Eu zic ca e destul de important deoarece omu' mai trebuie sa si rada, da imi plac oamenii de genul asta