| FIP a întrebat:

Salut, TPU doresc sa va pun si eu o intrebare poate ma puteti ajuta cu niste sfaturi, idei, etc!

Deseara o sa merg la un gratar impreuna cu mai multi prieteni si cunoscuti printre care este si o fata pe care o plac, eu sunt o persoana mai timida de felul meu nu prea am simntul umorului vreau sa imi dati si mie niste idei, ce as putea sa discut cu ea si cum as putea sa fac pentru a ma combina cu ea, subliniez ca am deja nr ei de tlf id etc!
Multam!

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Nu conteaza daca ai id...trebuie sa te bagi pe sub pielea ei..sa fii tu insati intr-un cuvant.Intreab-o ce ii place.ce face in timpul liber, daca are prieten, daca ar vrea sa iesi undevawinking

| Nicux1 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta si parca ti-am raspuns

| SsemiZeu1 a răspuns:

Pai daca o sa ajute la mancare baga-te pe langa ea ...glume chestii, eventual o iei si in brate dar in asa fel incat sa-i pui si mana la ochi sa nu stie cine esti si tot felul de "glumite" d`astea.Si incearca sa stai mai pe langa ea, daca ea o sa-ti zambeasca sau o sa fie incantata de prezenta ta, ai sanse mari...insa daca ea pleaca cand tu te duci pe langa ea, de mai multe ori inseamna ca nu prea ii place prezenta ta si nu prea te place. Multa bafta si vezi ce facihappy