| Labloc1432222 a întrebat:

Buna,Am o intrebare...Am liceul terminat,dar nu am luat bacul,vreau sa dau si bacul,dar între timp vreau sa merg la drept, dar am vazut ca la facultatea de drept iti trebuie bacul. As vrea sa stiu daca pot urma o școală postliceala pe drept, cursuri ceva...multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista scoala postliceala de drept si nu poti face cursuri de drept decat la facultate, asa ca invata sa obtii diploma de bacalaureat.

1 răspuns:
| laSoledad a răspuns:

Suna ca si cum intrebarea asta e o insulta la adresa userilor care raspund aici. Atat de mult nonsens are.