| perversa098 a întrebat:

Cat de mult conteaza pentru un baiat daca o fata mai e sau nu virgina?

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Depinde de baiat. Un baiat cu capul pe umeri va aprecia bineinteles ca fata a vrut sa i se daruiasca lui. Se va simtii mandru.

| Seba2013 a răspuns (pentru Victoria18):

Claro que si mi reina.
Ne bucuram foarte mult cand primim un lucru la modul de recipient. Este o onoare cand primesti un lucru sigilat.
Sunt multe de spus....stii faza aia cu scociul?
Cu cat il lipesti si dezlipesti mai mult, cu atat de mult isi pierde puterea de a se lipi. Iubirea lipicioasa se gaseste la fetele care nu si-au pierdut lipiciul.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O asemenea abordare privind starea de castitate a fetelor, poate reprezenta o problemei de luat in seama, de''demnitate'', doar de catre cei care au un nivel de inteligenta limitat. NO COMMENT big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

In ziua de azi extrem de putin, doar pentru anumiti musulmani si tipicari ce mai conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă fata nu mai este virgină, este clar: trebuie fugărită pe străzi în pielea goală, cu pietre, bâte și câini de urmărire.
Toate fetele care nu mai sunt virgine ar trebui deportate în deșertul Sahara să trăiască cu kămilele.

Sau, și mai bine, să fie închise cu de-a sila la mănăstire și să li se dea numai apă și o felie de pâine pe zi.

Ca să se-nvețe minte, mama lor!