| Viitorulapropiat a întrebat:

Cat de periculoasa este bomba cu hidrogen? Credeti ca Coreea de Nord vor ataca Europa? Vor începe un al 3 razboi mondial?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are putere de a ajunge in europa

| RAY a răspuns:

Nu cred asa ceva pur simplu e doar un joc atata tot

| T0T a răspuns:

Cred că prima oară dacă ar ataca pe cineva, ar ataca SUA. Însă nu cred că dictatorul lor e suficient de nebun căci știe ce consecințe pot avea acțiunile lui. Trump nu e așa cum era Obama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ajunge bomba aia in Europa?

| DaniAdrian a răspuns:

Ca sa poti duce un razboi, mai ales in zilele noastre, trebuie sa te bazezi pe anumite lucruri, cum ar fi banii, forta de munca, forta fizica, destul armament cat sa ai un atac ofensiv dar si unul defensiv in orice clipa, daca ne uitam la coreeni, ei doar dau tendinta ca le au pe toate, cand de fapt, sunt nemancati, slabi, fara vlaga, da au facut cateva bombe e ceva specific unei tari comuniste daca stam sa ne uitam putin la trecutul nostru ajungem sa ne raspundem singuri la toate intrebarile legate de coreea, si avand in vedere prin ce crize trece intreaga planeta la ora actuala nu ar avea cum sa inceapa un al 3 razboi mondial nici daca si-ar dori cineva asta, pentru ca in urmatoarele 24 de ore, cel mai probabil acea tara sau faptasii vor fi rasi de pe fata pamantului, ce sa inceapa un razboi iti trebuie o perioada de liniste, pace si prosperitate, atunci toata lumea este vulnerabila din orice pozitie si poti sa ataci cum vrei tu.