| raMLesS a întrebat:

Cat de reala credeti ca este hipnoza?
Argumente pro/contra?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai bine zis, exista acea stare de hipnoza, de concentrare si umblare prin subconstient.

Dar daca te referi la acea parte in care sunt hipnotizati aia de pe la televizor, nu... aia nu prea e real big grin

| raMLesS explică (pentru DoarBogdan):

Tik Tok-ul e o aplicatie care te hipnotizeaza sa ramai acolo ore in şir.

| DoarBogdan a răspuns (pentru raMLesS):

Da... excludem si asta big grin

| oglindasultanului a răspuns:

Atentia victimei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In urma unei transe eu am inceput sa fiu atras de o parte a corpului feminin. Sunt cat se poate de ''reale''

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai, ce? De aici toată faza aia cu unghiile de la picioare? thinking laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa