| printesucaAndreea7777 a întrebat:

Cat poate dura să se realizeze un sezon nou dintr-un serial? Adică la naiba sunt doar niste replici pe care actori să le spuna si gata, de ce sunt lenesi cei care fac seriale?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Esti foarte inteligenta. Tu înțelegi lucruri pe care altii nici nu le banuiesc.
Bravo!
Nu vrei sa fii independenta si plina de bani?

| Gabriela19loredana77 a răspuns (pentru LoveSleep):

Inteligenta pe dracu mâine poimaine auzim ca vrea să facă video chat si chiar aş vrea să o vad pe ea să faca macar un episod dintr-un anumit serial e doar un copil care se crede mai desteapta decat toti

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

Crezi că e simplu? Ei lucrează să multumească nişte mofturoşi ca tine copilo tu ai auzit de miraculos? Stii in cat timp s-a facut episoadele? Sau de naşii mei vrajitori? Stii in cate zile sau realizat sezoanele? E greu să lucrezi in domeniul acela e usor să critici când nu tu lucrezi, stii ca actorii aceia trebuie platiti? Si nu 1-2, 3 lei cii banii grei mai ales ca marea majoritate sunt facute in america sau Spania ori alte tari, du-te tu si lucreaza acolo să văd iti va convine ca dupa atata munca să te critice un mucios? Acei oameni au facut o facultate au invatat fetito frumos ar fi daca din razgaiata asta de tine peste vreo 7-9 ani să fi mai dezghetata la minte.