| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp ai la dispozitie, ca sa poti sa prezinti o lucrare de licenta?
Iti mai sunt adresate si intrebari din lucrare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intre 5 si 15 minute(depinde despre ce lucrare de licenta este vorba).

Da, de obicei la sfarsitul prezentarii lucrarii de licenta profesorul adreseaza cateva intrebari din licenta elevului participant.

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu cand am sustinut proiectul vara trecuta am spus intai tot ce am stiut din proiect si mai apoi mi-au fost puse 3 intrebari tot in legatura cu proiectul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de facultate, undeva intre 12-15 min.

Normal ca se pun intrebari din lucrare.

| Oana92 a răspuns:

In jur de 15 minute. In mod normal profesorii iti pun ceva intrebari. Cand mi-am dat eu licenta am avut 4 profesori in comisie, o profa se juca candy crush pe telefon, una se uita pe geam si 2 vorbeau intre ele. Nu m-a intrebat nimeni nimic...

| octa2021 a răspuns:

Oana92 ce nota ti-a pus?