| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp poate lipsi o pisica de acasa? ( nu este din aceea care sta mereu in casa )

Răspuns Câştigător
| Teils a răspuns:

Buna! Pai, daca eu am motan si cateodata lipseste si 4 zile, ea ar trebui sa lipseasca mai putin. Dar daca este in calduri (se zice ca isi cauta motani pana la 2km distanta) s-ar putea sa dureze cam o saptamana happy

1 răspuns:
| haiZI a răspuns:

Pe vremea cand locuiam la casa avem un motan care pleca la femei in perioada de imperechere si lipsea cate o luna.Saracul venea terminat acasa.pa