| Andrei199114 a întrebat:

Cat vine 10 euro pe telefon (credit) in lei ma refer

13 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

44 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 euro sunt 44 de lei, dar la magazin mai pun adaos. De exemplu, eu cand am cumparat de pa shopul lor [Orange, cosmote] 6 euro m-au costat 30 de lei, deci, prin regula de trei simplu, 10 euro ar veni 50 de lei.

| j1NNNx a răspuns:

Pai 5 euro de telefon sunt 30 lei, 10 euro sunt 60lei (gasesti si la 55 in unele magazine) happy

| Okkultist a răspuns:

44 de lei inseamna 10 euro.

| Andrei199114 explică (pentru Okkultist):

Adica atat trebuie sa platesc sa imi reincarc telefonul?

| Okkultist a răspuns (pentru Andrei199114):

Da. happy Te duci cu 25 de lei. Adica 25 de dinaia de un leu si iti incarci telefonul happy

| Okkultist a răspuns:

4.4 lei un euro

| matrix100 a răspuns:

Aprocimativ 60 de ron, 600.000 lei vechi, depinde de modalitatea prin care vrei sa iti incarci telefonul

| Λησηумσцѕ a răspuns:

1 euro = 4, 433 lei (rotunjit: 4, 5 lei)
10 euro = 44, 33 lei (rotunjit: 45 lei)
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| Andrei199114 explică (pentru Λησηумσцѕ):

Pai atat trebuie sa dau sa imi reincarc telefonul cu 10 euro?

| Mariusflo a răspuns:

1 euro = 4.3 lei
10 euro = 43 lei

| Grasshoper a răspuns:

1 euro pentru telefon ajunge undeva intre 6-7 lei depinde de unde cumperi!