| GrigoriciDiana a întrebat:

Cate carti ai citit? Care sunt acelea? Care ti-a placut cel mai mult?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu-mi amintesc numărul cărţilor citite, nu am ţinut evidenţa.
Obişnuiesc să citesc cărţi de filozofie, preferata mea rămâne "Viaţa pe un peron" de Octavian Paler, iar acum citesc o carte care îmi place foarte mult "Numele Trandafirului" de Umberto Eco.

Baftă!

| Anet a răspuns:

Nu mai imi amintesc exact cate am citit(citeam destul de mult cand eram in generala si in liceu), insa preferatele mele sunt Codul lui Da Vinci de Dan Brown si Ingeri si demoni de acelasi autortongue

| CartideCitit a răspuns:

Ultima carte care mi-a placut : http://www.cartidecitit.ro/Recenzii-Carti-Bune/1/Calaul-Jo-Nesbo-recenzie. Citeste recenzia, poate iti va placea si tie. :)

| Amylee_1318 a răspuns:

Crima si Pedeapsa- F.Dostoievsky.

| Florin_3378 a răspuns:

Ciao,pai daca stau bine sa ma gandesc nu stiu cati la % mai citesc acumbig grinlaughing eu am cititi mult la cruciaslaughinglaughing

| Cornelia19 a răspuns:

Nu as putea sa spun nr cartilor pe care le-am citit, pentru ca sunt multe, insa, pe primul loc se afla Pe aripile vantului de Margaret Mitchell si La rascruce de vanturi de Emily Bronte, deoarece sunt niste carti incredibil de emotionante, pline de drama, suspans, dragoste... Tot ce ti-ai putea dori de la o carte big grin